Oferty pracy

Poszukujemy pracowników do pracy na stanowiska:

PRACOWNIK PRODUKCJI WIĄZEK KABLOWYCH

Główne zadania:

  • układanie i montaż wiązek kablowych
  • dbałość o przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych

Wymagania:

  • zdolności manualne;
  • gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia wdrażające w zakresie produkcji wiązek,
  • liczne szkolenia stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego,
  • dowóz autobusem pracowniczym na wybranych trasach tj. Gołańcz – Wągrowiec –Skoki – Murowana Goślina oraz Obrzycko –Ostroróg – Szamotuły – Oborniki do Bolechowa Osiedle,
  • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:

El-Cab Sp. z o.o. Ul. Obornicka 37 Bolechowo-Osiedle 62-005 Owińska rekrutacja.elcab@gmail.com. Wyślij swoje CV!