Nawigacja oraz komponenty nawigacji

Precyzja w prowadzeniu i dane z DVD. Nawigacja zawsze pokieruje Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dojechać. Samodzielne nawigacje to rozwiązanie dla szukających komfortu i precyzji. Najlepsze komponenty oraz doskonałe wskazania gwarantują wieloletnią satysfakcję z użytkowania. Opcjonalne zastosowania tej nawigacji to również możliwość połączenia jej w nowych miejscach. Nawigacja Bosch zawsze doprowadzi Cię do celu!

Bosch Coach Navigation PX-V

Dzięki przejrzystemu menu ekranowemu Coach Navigation PX-V poprowadzi Cię szybko i dokładnie do celu. Prosta obsługa i łatwość użycia to nasze cele, na które odpowiedzią jest oparty na technologii DVD TravelPilot PX-V. Cyfrowe mapy europejskie, bardzo szybkie obliczanie tras, unikanie zatorów ulicznych i głosowe ostrzeżenia o korkach – innymi słowy: nawigacja DVD z najwyższej półki.

coach_coach_navigation_px-v_parameter

Bosch Video Box Monitor

Video Box Monitor to monitor LCD 7″, format obrazu 16:9, służący do wyświetlania filmów wideo (odtwarzacz DVD-/Video, TV, kamera) panel obsługowy (system audio Professional Line 3 do autobusów) oraz karty nawigacyjne (Coach Navigation). Montowany w kokpicie autobusu i podłączony do CCS Professional. Możliwość podłączenia także monitorów z przestrzeni pasażerskiej do Video Box Monitora co dzięki zintegrowanemu konwerterowi, stwarza możliwość wyświetlania na tych monitorach zdjęć wideo i map nawigacyjnych. Możliwość podłączenia max. czterech kamer, napięcie 12V, podawane jest za pomocą Video Box Monitora, opcja wyświetlania obrazu na monitorze głównym.

Coach_2011_EN_FIN.indd Coach_2011_EN_FIN.indd

Bosch przetwornica zasilająca 24/12V

Urządzenie ma za zadanie połączyć Coach Navigation z systemem zasilania pojazdu.

coach_spannungsteiler_24_12_v

Bosch RGB/FBAS konwerter

Urządzenie ma za zadanie uruchomić mapę nawigacyjną w monitorze autobusowym.

Coach_2011_EN_FIN.indd

Pliki do pobrania:

  1. BOSCH Coach_2013-2014_ENG (3.4 MiB)

  2. BOSCH Coach_2013-2014_DE (3.4 MiB)