Systemy informacyjne

LUMINATOR Technology Group, do której od niedawna należy firma LAWO oraz  MOBITEC to jeden ze światowych liderów oferujących rozwiązania w ramach Systemu Informacji Pasażerskiej w transporcie publicznym. Produkty firmy LUMINATOR są aktualnie obecne w tramwajach w ponad 30 krajach od North Cape po Sydney.

Filozofia LUMINATOR to ułatwienie życia wszystkim korzystającym z ich produktów od kierowców, planistów, mechaników po pasażerów.
Nasza oferta to kompletne systemy tablic informacyjnych. Tablice kierunkowe: LED, LED Colour, Flip-Dot (z oświetleniem LED). Wyświetlacze podające przebieg trasy: LED, VFD. Systemy informacji dla pasażerów z monitorami TFT oraz zapowiedzią głosową.
Całym systemem zarządza sterownik, z którym można się bardzo łatwo i na kilka sposobów komunikować (RS485, IBIS, karty pamięci).

Różnorodność oferowanych tablic informacyjnych powoduje, że nie ma ograniczenia co do prezentowanych treści (tekst, grafika, animacja). Wymiary i ilość zastosowanych tablic zależą wyłącznie od woli Klienta.
Główne obszary zastosowań to: pojazdy, dworce, stacje benzynowe itp.