Rejestratory serii HYDRA IP Derovis

DIRECS MR3060-4 / MR3060-4M

Cyfrowy 4-kanałowy rejestrator hybrydowy typu DIRECS do zapisu analogowych oraz cyfrowych sygnałów z kamer. Zaprojektowany szczególnie z myślą o użyciu mobilnym w autobusach, pociągach i innych pojazdach.
Cechy główne to: zapis do 4 ścieżek wideo, niedrogi system początkowy, zapis danych dodatkowych (dźwięk, wydarzenia, IBIS), pełna integracja z systemami w pojazdach, szybka i łatwa instalacja, opatentowana obudowa, bezobsługowy i bezwentylatorowy, klucz elektroniczny do odblokowania dysków twardych, dostępny opcjonalny moduł do transmisji danych (3G/WLAN.GPS), rozszerzalny o system liczenia pasażerów.

DIRECS MR3060-6 (M/S)

Cyfrowy 6-kanałowy rejestrator hybrydowy typu DIRECS do zapisu analogowych oraz cyfrowych sygnałów z kamer. Zaprojektowany szczególnie z myślą o użyciu mobilnym w autobusach, pociągach i innych pojazdach.

Cechy główne: zapis do 6 ścieżek wideo, rozszerzalny do 12 kanałowego systemu master-slave, zapis danych dodatkowych (dźwięk, wydarzenia, IBIS), pełna integracja z systemami w pojazdach, szybka i łatwa instalacja, opatentowana obudowa, bezobsługowy i bezwentylatorowy, klucz elektroniczny do odblokowywania dysków twardych, dostępny opcjonalny moduł do transmisji danych (3G/WLAN/GPS), rozszerzalny o system do liczenia pasażerów.

DIRECS MR3080-8 (S/M)

Cyfrowy 8-kanałowy rejestrator hybrydowy typu DIRECS do zapisu analogowych oraz cyfrowych sygnałów z kamer. Zaprojektowany szczególnie z myślą o użyciu mobilnych w autobusach, pociągach i innych pojazdach.

Cechy główne: zapis do 8 analogowych jak i 16 cyfrowych ścieżek wideo, rozszerzalny do 16 kanałowego systemu master-slave, zapis danych dodatkowych (dźwięk, wydarzenia, IBIS), pełna integracja z systemami w pojazdach, szybka i łatwa instalacja, opatentowana obudowa, bezobsługowy i bezwentylatorowy, klucz elektroniczny do odblokowania dysków twardych, dostępny opcjonalny moduł do transmisji danych (3G/WLAN/GPS), rozszerzalny o system do liczenia pasażerów.

Transmisja danych DIRECS (WIFI / 3G / GPS) – dostępne moduły do rejestratorów serii HYDRA IP

Moduł do rozszerzenia funkcjonalności urządzeń serii DIRECS o transmisję danych i analizę GPS firmy Derovis. Dostępny jako wewnętrzny lub zewnętrzny moduł do łatwego montażu na rejestratorze.

Cechy główne produktu: dwukierunkowa transmisja danych przez WIFI lub 3G z opcją GPS, nagrywanie i transmisja wideo, dźwięku, danych GPS oraz danych dodatkowych, aktywne zarządzanie alarmami, transmisja informacji o stanie oraz błędów systemowych, zdalna aktualizacja systemów wideo, możliwość podłączenia do systemu zarządzania flotami (FMS) firmy Derovis, łatwy montaż na rejestratorze (zewnętrzny moduł).