Systemy CAN

E-T-A PowerPlex – Inteligentny system służący do sterowania i zabezpieczania odbiorników elektrycznych w łodziach i pojazdach. Dostosowanie do indywidualnych wymagań – dzięki sprawdzonej technologii CAN konfiguracja jest wyjątkowo łatwa.

PowerPlex ® składa się z oddzielnych modułów do podłączenia odbiorników elektrycznych, wyłączników oraz czujników. Komponenty te komunikują się ze sobą poprzez CAN-Bus-System  (zgodnie z SAE J1939 ). Instalacja PowerPlex ® może zawierać w sumie 30 modułów do przysłania  i przetwarzania sygnałów sterujących i danych. Każdy moduł posiada własny mikroprocesor.

Moduły PowerPlex ® ( pojedynczo lub w kombinacji z innymi PowerPlex ® komponentami ) gwarantują niezwodne sterowanie i monitorowanie wszystkich podłączonych urządzeń. Każdy włącznik, który jest połączony z PowerPlex ® może być tak skonfigurowany aby mógł sterować wszelkimi danymi obciążeniowymi instalacji PowerPlex     

System PowerPlex z dotykowym wyświetlaczem oferuje zintegrowaną diagnozę oraz funkcję kontroli jak i programowalną funkcję ochrony przed przeciążeniem.

Pliki do pobrania i pełen opis produktu na www.e-t-a.com.

Pliki do pobrania:

  1. en_eta_Power_Module (634.5 KiB)
    ETA PowerPlex Power Module PP-M-DC024 [English]

  2. en_eta_Panel_Module (637.6 KiB)
    ETA PowerPlex Panel Module PP-M-PM024 [English]